-30%

Блуза - код 8027 - зелена - Промоциja

Нема на залиха
SKU
338056
-30%
Special Price MKD 666,71 Регуларна цена MKD 956,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Зелена

Материјал: Вискоза - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Блуза

Тип ръкав: Дълъг ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Блуза - код 6342
  Блуза - код 6342
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 2. Дамска елегантна свободна блуза с паднало рамо в зелено - код 6289
  Блуза - код 6289 - зелена
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 3. Екстравагантна къса блуза с паднали рамене в тъмнозелено - код 4857
  Блуза - код 4857
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.072,71
 4. Блуза - код 15766 - 3 - темно зелена
  Блуза - код 15766 - 3 - темно зелена
  Најниско MKD 666,71 Регуларна цена MKD 1.246,71
 5. Блуза - код 6365 - ментол
  Блуза - код 6365 - ментол
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
Слични производи
 1. Фустан - код 5848 - 6 - зелена
  Фустан - код 5848 - 6 - зелена
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 2. Маица - код 4515 - црвена
  Маица - код 4515 - црвена
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 753,71
 3. Къса дамска блуза с ефектни ръкави в светлорозово - код 2635 - лице
  Блуза - код 2635
  Special Price MKD 231,71 Регуларна цена MKD 811,71
 4. Фустан - код 3948 - розова
  Фустан - код 3948 - розова
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 5. Топ - код 6223 - праска
  Топ - код 6223 - праска
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 724,71
 6. Ефектен къс топ потник рипс в бяло - код 5023
  Топ - код 5023 - бела
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 7. Маичка - код 3309 - црна
  Маичка - код 3309 - црна
  Special Price MKD 260,71 Регуларна цена MKD 956,71
 8. Фустан - код 1687 - сиво
  Фустан - код 1687 - сиво
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 9. Фустан - код 2686 - циклама
  Фустан - код 2686 - циклама
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 10. Дамска плетена жилетка в светлорозово - код 5128
  Кардиган - код 5128
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.304,71