-58%

Блуза - код 825 - бела - Промоциja

Нема на залиха
SKU
38834
-58%
Special Price MKD 522,00 Регуларна цена MKD 1.247,00
Табела на големини

Тежина: 0.4 kg.

Боја: Бела

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Блуза

Тип ръкав: Дълъг ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Атрактивна елегантна вталена дамска блуза с голо рамо в бяло - код 5343
  Блуза - код 5343 - бело
  Special Price MKD 550,71 Регуларна цена MKD 840,71
 2. Екстравагантна къса блуза с паднали рамене в бяло - код 4857
  Блуза - код 4857 - бело
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 1.072,71
 3. Атрактивна свободна дамска блуза с голи рамене в бяло - код 4253
  Блуза - код 4253 - 2 - бела
  Најниско MKD 550,71 Регуларна цена MKD 840,71
 4. Блуза - код 11898 - бело
  Блуза - код 11898 - бело
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 811,71
 5. Блуза - код 1603 - 3 - бело
  Блуза - код 1603 - 3 - бело
  Најниско MKD 492,71 Регуларна цена MKD 1.507,71
Слични производи
 1. Панталони - код 2100 - 4 - шарена
  Панталони - код 2100 - 4 - шарена
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 2. Кратки панталони - код 11979 - кремова
  Кратки панталони - код 11979 - кремова
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
 3. Спортски комплет - код 12034 - црна
  Спортски комплет - код 12034 - црна
  Special Price MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 4. Дамска тениска с къдрици в жълто с ефектни ръкави - код 4669
  Маица - код 4669 - 5 - жолта
  Најниско MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 5. Фустан - код 2960 - црна
  Фустан - код 2960 - црна
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
 6. Топ - код 10210
  Топ - код 10210
  Special Price MKD 202,71 Регуларна цена MKD 695,71
 7. Блуза - код 15766 - 2 - небесно сина
  Блуза - код 15766 - 2 - небесно сина
  Најниско MKD 666,71 Регуларна цена MKD 1.246,71
 8. Къса дамска тениска в черно - код 12677
  Маица - код 12677 - црна
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 666,71
 9. Дамски изрязан бански в оранжево - код 9042
  Купачи - код 9042 - 10
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 10. Спортен дамски комплект долнище и горнище с качулка в сиво - код 12033
  Спортски комплет - код 12033 - сиво
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71