-41%

Блуза - код 861 - 1 - црна - Промоциja

Нема на залиха
SKU
40584
-41%
Special Price MKD 812,00 Регуларна цена MKD 1.392,00
Табела на големини

Тежина: 0.4 kg.

Боја: Црна

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Блуза

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Блуза - код 1587 - црна
  Блуза - код 1587 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 2. Блуза - код 0677
  Блуза - код 0677
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 3. Дамска свободна блуза с щампа в черно - код 4960
  Блуза - код 4960 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 4. Дамска свободна блуза с щампа и паднало рамо в черно - код 2076
  Код 2076 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 5. Атрактивна дамска блуза с щампа с пайети в черно - код 4607
  Блуза - код 4607 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
Слични производи
 1. Спортски комплет - код 11583
  Спортски комплет - код 11583
  Special Price MKD 1.130,71 Регуларна цена MKD 1.710,71
 2. Фустан - код 2743 - жолта
  Фустан - код 2743 - жолта
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 3. Фустан - код 6970 - зелена
  Фустан - код 6970 - зелена
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 4. Фустан - код 6522 - зелена
  Фустан - код 6522 - зелена
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 5. Фустан - код 0223
  Фустан - код 0223
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 6. Дамски свободен пуловер с паднало рамо в цвят пудра - код 3255
  Џемпер - код 3255 - пудра
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 927,71
 7. Ефектна дамска свободна плетена туника с голо рамо в цвят горчица - код 2975
  Туника - код 2975 - окер
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 8. Тренерки - код 1236 - розова
  Тренерки - код 1236 - розова
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 9. Фустан - код 2726 - шарено
  Фустан - код 2726 - шарено
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 10. Дамска изчистена тениска в бежово - код 3597
  Маица - код 3597 - кремова
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71