-41%

Блуза - код 861 - 3 - црвена - Промоциja

Нема на залиха
SKU
40582
-41%
Special Price MKD 812,00 Регуларна цена MKD 1.392,00
Табела на големини

Тежина: 0.4 kg.

Боја: Црвена

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Блуза

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Блуза - код 11483 - 7 - борда
  Блуза - код 11483 - 7 - борда
  Најниско MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 2. Блуза - код 11483 - 2 - црвена
  Блуза - код 11483 - 2 - црвена
  Најниско MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 3. Блуза - код 1812 - борда
  Блуза - код 1812 - борда
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
Слични производи
 1. Сако - код 7490 - капучино
  Сако - код 7490 - капучино
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 2. Фустан - код 4807
  Фустан - код 4807
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 3. Код B573 - кремова
  Код B573 - кремова
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 4. Ефектни скъсани дамски дънки с висока талия в синьо - код 9365
  Фармерки - код 9365 - 1 - сина
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 5. Блуза - код 9917 - 2 - борда
  Блуза - код 9917 - 2 - борда
  Најниско MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 6. Блуза - код 1603 - 1 - црвена
  Блуза - код 1603 - 1 - црвена
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.507,71
 7. Фустан - код 0891
  Фустан - код 0891
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 8. Топ - код 2603 - бела
  Топ - код 2603 - бела
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 637,71
 9. Топ - код 5610 - кремова
  Топ - код 5610 - кремова
  Special Price MKD 260,71 Регуларна цена MKD 753,71
 10. Блуза - код 9966 - 4 - шарена
  Блуза - код 9966 - 4 - шарена
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 1.043,71