-38%

Блуза - код 902 - бела - Промоциja

Нема на залиха
SKU
39262
-38%
Special Price MKD 696,00 Регуларна цена MKD 1.131,00
Табела на големини

Тежина: 0.4 kg.

Боја: Бела

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Блуза

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Блуза - код 6342 - бело
  Блуза - код 6342 - бело
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 2. Блуза - код 1682 - бело
  Блуза - код 1682 - бело
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 3. Блуза - код 4640 - бела
  Блуза - код 4640 - бела
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 4. Блуза - код 6289 - бело
  Блуза - код 6289 - бело
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 5. Блуза с ефектен десен в бяло - код 5578
  Кошула - код 5578 - 2 - бело
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
Слични производи
 1. Тренерки - код 3786 - кафеава
  Тренерки - код 3786 - кафеава
  Special Price MKD 1.449,71 Регуларна цена MKD 2.029,71
 2. Ефектна дамска свободна плетена туника с голо рамо в цвят горчица - код 2975
  Туника - код 2975 - окер
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 3. Фустан - код 81777 - 1 - шарено
  Фустан - код 81777 - 1 - шарено
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 4. Фустан - код 8871 - циклама
  Фустан - код 8871 - циклама
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 5. Топ - код 11933 - жолта
  Топ - код 11933 - жолта
  Special Price MKD 202,71 Регуларна цена MKD 695,71
 6. Атрактивен дамски топ потник с гол гръб в бяло - код 7477
  Топ - код 7477 - 1 - бела
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 7. Елегантна дамска блуза с ефектно деколте и голи рамене в черно - код 0839
  Блуза - код 0839 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 8. Маица - код 5233 - бело
  Маица - код 5233 - бело
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 724,71
 9. Фустан - код 1457 - розова
  Фустан - код 1457 - розова
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 10. Фустан - код 11893 - розова
  Фустан - код 11893 - розова
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.159,71