-64%

Блуза - код 902 - црна - Промоциja

Нема на залиха
SKU
39261
-64%
Special Price MKD 406,00 Регуларна цена MKD 1.131,00
Табела на големини

Тежина: 0.4 kg.

Боја: Црна

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Блуза

Тип ръкав: Дълъг ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Блуза - код 12072 - црна
  Блуза - код 12072 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 2. Блуза - код 12064 - црна
  Блуза - код 12064 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 3. Стилна дамска блуза рипс с дълбоко деколте в черно - код 12048
  Блуза - код 12048 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 4. Атрактивна свободна дамска блузас голи рамене в черно - код 4253
  Блуза - код 4253 - 1 - црна
  Најниско MKD 405,71 Регуларна цена MKD 840,71
 5. Изчистена дамска блуза в черно - код 11755
  Блуза - код 11755 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 869,71
Слични производи
 1. Фустан - код 8497 - шарена
  Фустан - код 8497 - шарена
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 2. Атрактивна елегантна вталена дамска блуза с голо рамо в бяло - код 5343
  Блуза - код 5343 - бело
  Special Price MKD 550,71 Регуларна цена MKD 840,71
 3. Атрактивна дамска спортно-елегантна блуза с гол гръб в бежово - код 4952
  Блуза - код 4952
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 4. Код B435 - црна
  Код B435 - црна
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 927,71
 5. Фустан - код 6970 - розова
  Фустан - код 6970 - розова
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 6. Фустан - код 0517 - 2 - розова
  Фустан - код 0517 - 2 - розова
  Најниско MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 7. Фустан - код 8871 - виолетова
  Фустан - код 8871 - виолетова
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 8. Атрактивен къс дамски топ потник с връзки в синьо - код 11989
  Топ - код 11989 - сина
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 666,71
 9. Дамски дънки по тялото в светлосиньо - код 2523
  Фармерки - код 2523 - 2
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 10. Дамски дънки изчистени с висока талия в сиво - код 2423
  Фармерки - код 2423 - 1 - сиво
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71