-75%

Блуза - код 902 - кремова - Промоциja

Нема на залиха
SKU
39410
-75%
Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
Табела на големини

Тежина: 0.4 kg.

Боја: Кремова

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Блуза

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Дамска блуза в бежово с къс ръкав и поло яка - код 0216
  Блуза - код 0216 - 2 - кремова
  Најниско MKD 289,71 Регуларна цена MKD 579,71
 2. Дамска блуза рипс с паднали рамене в бежово - код 0277
  Блуза - код 0277
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 724,71
Слични производи
 1. Спортна дамска туника с качулка в цвят пудра - код 2313
  Туника - код 2313 - пудра
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 2. Атрактивна дълга плетена дамска жилетка в сиво - код 1184
  Кардиган - код 1184 - сиво
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 3. Блуза - код 875 - бело
  Блуза - код 875 - бело
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 4. Фустан - код 5142 - борда
  Фустан - код 5142 - борда
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 5. Код B107 - небесно сина
  Код B107 - небесно сина
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 6. Комплет - код 3171 - кремова
  Комплет - код 3171 - кремова
  Special Price MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 7. Ефектна дълга плетена дамска жилетка в жълто - код 4539
  Кардиган - код 4539 - жолта
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 8. Фустан - код 2652 - шарено
  Фустан - код 2652 - шарено
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 9. Дамска блуза с дълбоко деколте рипс в бежово - код 11615
  Блуза - код 11615
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
 10. Сукња - код 8231 - капучино
  Сукња - код 8231 - капучино
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71