-55%

Блуза - код 904 - кафеава - Промоциja

Нема на залиха
SKU
337546
-55%
Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Кафеава

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5%

Тип на производ: Блуза

Тип ръкав: Дълъг ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Блуза - код 1553 - 4 - капучино
  Блуза - код 1553 - 4 - капучино
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 2. Блуза - код 0737 - кафеава
  Блуза - код 0737 - кафеава
  Special Price MKD 550,71 Регуларна цена MKD 1.130,71
 3. Блуза - код 9759 - кремова
  Блуза - код 9759 - кремова
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 4. Блуза - код 7071
  Блуза - код 7071
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
Слични производи
 1. Дамски сет потник и къси панталонки плетиво в лилаво - 10055
  Код 10055 - виолетова
  Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 1.043,71
 2. Фустан - код 0570 - шарено
  Фустан - код 0570 - шарено
  Special Price MKD 1.101,71 Регуларна цена MKD 1.681,71
 3. Комплет - код 6989 - 8 - жолта
  Комплет - код 6989 - 8 - жолта
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 4. Фустан - код 1504 - 3 - црвена
  Фустан - код 1504 - 3 - црвена
  Најниско MKD 405,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 5. Топ - код 11777 - жолта
  Топ - код 11777 - жолта
  Special Price MKD 202,71 Регуларна цена MKD 695,71
 6. Фустан - код 8391 - црна
  Фустан - код 8391 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 7. Фустан - код 4807 - бела
  Фустан - код 4807 - бела
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 8. Комплет - код 2763 - 1 - црна
  Комплет - код 2763 - 1 - црна
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 9. Купачи - код 0342 - шарена
  Купачи - код 0342 - шарена
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 10. Маица - код 1705 - 2 - бело
  Маица - код 1705 - 2 - бело
  Најниско MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71