-66%

Блуза - код 904 - окер - Промоциja

Нема на залиха
SKU
337531
-66%
Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Окер

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5%

Тип на производ: Блуза

Тип ръкав: Дълъг ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Блуза - код 8861 - 10 - окер
  Блуза - код 8861 - 10 - окер
  Најниско MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
Слични производи
 1. Дамски топ потник с остро деколте с дантела в черно - код 4388
  Топ - код 4388 - 1 - црна
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 2. Къса пола с атрактивен десен и прехлупване - код 8571 - 11
  Сукња - код 8571 - шарена
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 3. Фустан - код 1208 - црна
  Фустан - код 1208 - црна
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 869,71
 4. Дълго елегантно дамско палто с колан в масленозелено - код 6429
  Палто - код 6429
  Special Price MKD 1.594,71 Регуларна цена MKD 2.174,71
 5. Блуза - код 12078 - бело
  Блуза - код 12078 - бело
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 6. Фустан - код 1358 - капучино
  Фустан - код 1358 - капучино
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 927,71
 7. Атрактивен дамски сет блуза с дълъг ръкав и спортна пола в масленозелено - код 0759
  Комплет - код 0759
  Special Price MKD 1.072,71 Регуларна цена MKD 1.652,71
 8. Фустан - код 3283 - 2
  Фустан - код 3283 - 2
  Најниско MKD 1.043,71 Регуларна цена MKD 1.623,71
 9. Ежедневен дамски сет потник и клин плетиво в бяло - код 10077
  Комплет - код 10077 - бело
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 10. Фустан - код 11893 - капучино
  Фустан - код 11893 - капучино
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71