-44%

Блуза - код 904 - сиво - Промоциja

Нема на залиха
SKU
338671
-44%
Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Сиво

Материјал: Полиестер - 95% Еластан - 5%

Тип на производ: Блуза

Тип ръкав: Дълъг ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Блуза - код 4640 - сиво
  Блуза - код 4640 - сиво
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 2. Атрактивна дамска спортно-елегантна блуза с гол гръб в сиво - код 4952
  Блуза - код 4952 - сиво
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
Слични производи
 1. Фустан - код 0438 - црвена
  Фустан - код 0438 - црвена
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 2. Атрактивен цял изрязан бански на цветя - 4444 - 6
  Купачи - код 4444 - шарена
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.043,71
 3. Код 2592 - 3 - црвена
  Код 2592 - 3 - црвена
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 4. Дамска туника с поло яка в сиво - код 0781
  Туника - код 0781 - сиво
  Special Price MKD 666,71 Регуларна цена MKD 1.246,71
 5. Атрактивна дамска блуза с голи рамене с флорален десен - код 1945 - 1
  Блуза - код 1945 - цветна
  Special Price MKD 666,71 Регуларна цена MKD 1.246,71
 6. Комплет - код 5268 - циклама
  Комплет - код 5268 - циклама
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 7. Код B497 - бела
  Код B497 - бела
  Special Price MKD 696,00 Регуларна цена MKD 1.131,00
 8. Фустан - код 8113 - 4 - жолта
  Фустан - код 8113 - 4 - жолта
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 9. Фустан - код 2739
  Фустан - код 2739
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 10. Комплет - код 0833 - капучино
  Комплет - код 0833 - капучино
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.159,71