-26%

Блуза - код 916 - црна - Промоциja

Нема на залиха
SKU
37535
-26%
Special Price MKD 812,00 Регуларна цена MKD 1.102,00
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Црна

Материјал: Памук - 95 % Ликра 5 %

Тип на производ: Блуза

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Блуза - код 1587 - црна
  Блуза - код 1587 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 2. Блуза - код 0677
  Блуза - код 0677
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 3. Дамска блуза от плетиво с голо рамо в черно - код 4701
  Блуза - код 4701 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 4. Дамска свободна блуза с щампа в черно - код 4960
  Блуза - код 4960 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 5. Дамска свободна блуза с щампа и паднало рамо в черно - код 2076
  Код 2076 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
Слични производи
 1. Топ потник рипс с ефектни презрамки в черно - код 44911
  Топ - код 44911 - црна
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 782,71
 2. Черни ефектни дамски дънки с ципове - код 3408
  Фармерки - код 3408 - 3 - црна
 3. Фустан - код 0984 - 1 - бела
  Фустан - код 0984 - 1 - бела
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 4. Фустан - код 0617 - 1 - небесно сина
  Фустан - код 0617 - 1 - небесно сина
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 5. Тренерки-долен дел - код 8368 - сиво
  Тренерки-долен дел - код 8368 - сиво
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 6. Фустан - код 6589 - црвена
  Фустан - код 6589 - црвена
  Special Price MKD 550,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 7. Фустан - код 2568 - 1 - циклама
  Фустан - код 2568 - 1 - циклама
  Најниско MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 8. Фустан - код 2581 - шарено
  Фустан - код 2581 - шарено
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 9. Блуза - код 12050 - црна
  Блуза - код 12050 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 10. Фустан - код 8114 - шарена
  Фустан - код 8114 - шарена
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.304,71