-26%

Блуза - код 916 - розова - Промоциja

Нема на залиха
SKU
79
-26%
Special Price MKD 812,00 Регуларна цена MKD 1.102,00
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Розова

Материјал: Памук - 95 % Ликра - 5 %

Тип на производ: Блуза

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Блуза - код 1587 - пудра
  Блуза - код 1587 - пудра
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 2. Блуза - код 1587 - циклама
  Блуза - код 1587 - циклама
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 3. Елегантна дамска блуза в цвят пудра с ефектни ръкави - код 5565
  Блуза - код 5565 - 4 - пудра
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
Слични производи
 1. Фустан - код 7206
  Фустан - код 7206
  Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 2. Дамско боди в бяло - код 2918
  Боди - код 2918 - бела
  Special Price MKD 202,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 3. Панталони - код 3987 - борда
  Панталони - код 3987 - борда
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 4. Комплет - код 0335 - сина
  Комплет - код 0335 - сина
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 5. Блуза - код 11898
  Блуза - код 11898
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 811,71
 6. Фустан - код 1257 - црна
  Фустан - код 1257 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 7. Фустан - код 6459 - зелена
  Фустан - код 6459 - зелена
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 8. Тренерки - код 1650 - 2 - виолетова
  Тренерки - код 1650 - 2 - виолетова
  Најниско MKD 1.594,71 Регуларна цена MKD 2.174,71
 9. Фустан - код 1430 - небесно сина
  Фустан - код 1430 - небесно сина
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 10. Атрактивно боди в бяло рипс - код 1463
  Боди - код 1463 - бело
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 782,71