-33%

Блуза - код 928 - розова - Промоциja

Нема на залиха
SKU
39168
-33%
Special Price MKD 870,00 Регуларна цена MKD 1.305,00
Табела на големини

Тежина: 0.4 kg.

Боја: Розова

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Блуза

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Блуза - код 1587 - пудра
  Блуза - код 1587 - пудра
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 2. Блуза - код 1587 - циклама
  Блуза - код 1587 - циклама
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 3. Дамска блуза от плетиво с голо рамо в розово - код 4701
  Блуза - код 4701 - розова
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 4. Елегантна дамска блуза в цвят пудра с ефектни ръкави - код 5565
  Блуза - код 5565 - 4 - пудра
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 5. Блуза - код 1603 - 2 - розова
  Блуза - код 1603 - 2 - розова
  Најниско MKD 927,71 Регуларна цена MKD 1.507,71
Слични производи
 1. Фустан - код 8858 - црна
  Фустан - код 8858 - црна
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 2. Изчистени дамски дънки с висока талия в сиво - код 4783
  Фармерки - код 4783 - 3 - сиво
  Најниско MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 3. Комплет - код 0939 - капучино
  Комплет - код 0939 - капучино
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 4. Къс дамски елек грейка в бежово и розово - код 1388
  Елек - код 1388 - 2 - шарена
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 5. Маица - код 11930 - црна
  Маица - код 11930 - црна
  Special Price MKD 260,71 Регуларна цена MKD 666,71
 6. Блуза - код 1945 - цветна
  Блуза - код 1945 - цветна
  Special Price MKD 666,71 Регуларна цена MKD 1.246,71
 7. Атрактивна дамска блуза с голи рамене в черно - код 12049
  Блуза - код 12049 - 1 - црна
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 8. Атрактивна бяла тениска с надписи - код 6996
  Маица - код 6996 - бело
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 9. Дамско сако в червено - код 2900
  Сако - код 2900 - црвена
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 10. Маица - код 3350 - сиво
  Маица - код 3350 - сиво
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71