-38%

Блуза - код 935 - црна - Промоциja

Нема на залиха
SKU
39424
-38%
Special Price MKD 696,00 Регуларна цена MKD 1.131,00
Табела на големини

Тежина: 0.4 kg.

Боја: Црна

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Блуза

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Блуза - код 6342 - борда
  Блуза - код 6342 - борда
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 2. Блуза - код 6342 - црна
  Блуза - код 6342 - црна
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 3. Блуза - код 1682 - црна
  Блуза - код 1682 - црна
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 4. Дамска елегантна блуза с ефектни ръкави в черно - код 4333
  Блуза - код 4333 - црна
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 927,71
 5. Атрактивна дамска блуза с голи рамене в черно - код 4630
  Блуза - код 4630 - 1 - црна
  Најниско MKD 666,71
Слични производи
 1. Фустан - код 2169 - виолетова
  Фустан - код 2169 - виолетова
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 2. Фустан - код 1357
  Фустан - код 1357
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 3. Блуза - код 6289 - бело
  Блуза - код 6289 - бело
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 4. Код 90144-13 - капучино
  Код 90144-13 - капучино
  Special Price MKD 1.449,71 Регуларна цена MKD 2.696,71
 5. Свободна дамска туника в черно - код 0420
  Туника - код 0420 - црна
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
 6. Комплет - код 1005 - бела
  Комплет - код 1005 - бела
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 1.043,71
 7. Спортно - елегантен панталон в цвят праскова - код 8585
  Панталони - код 8585 - праска
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 8. Фустан - код 9660 - 7 - шарено
  Фустан - код 9660 - 7 - шарено
  Special Price MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 9. Изчистен дамски топ рипс в черно - код 1269
  Топ - код 1269 - црна
  Special Price MKD 202,71 Регуларна цена MKD 666,71
 10. Фустан - код 3853_1 - шарена
  Фустан - код 3853_1 - шарена
  Special Price MKD 1.449,71 Регуларна цена MKD 2.029,71