-40%

Блуза - код 950 - црна - Промоциja

Нема на залиха
SKU
39503
-40%
Special Price MKD 870,00 Регуларна цена MKD 1.450,00
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Црна

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Блуза

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Блуза - код 1587 - црна
  Блуза - код 1587 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 2. Блуза - код 0677
  Блуза - код 0677
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 3. Дамска свободна блуза с щампа в черно - код 4960
  Блуза - код 4960 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 4. Дамска свободна блуза с щампа и паднало рамо в черно - код 2076
  Код 2076 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 5. Атрактивна дамска блуза с щампа с пайети в черно - код 4607
  Блуза - код 4607 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
Слични производи
 1. Фустан - код 3214
  Фустан - код 3214
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 2. Атрактивно дамско боди в цвят капучино - код 1279
  Боди - код 1279 - капучино
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 3. Кратки панталони - код 0320 - 7
  Кратки панталони - код 0320 - 7
  Најниско MKD 289,71 Регуларна цена MKD 579,71
 4. Атрактивна дамска блуза с голи рамене в бяло - код 12049
  Блуза - код 12049 - бела
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 5. Фустан - код 6979 - црна
  Фустан - код 6979 - црна
  Special Price MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 6. Дамска блуза в черно с принт - код 4349
  Маица - код 4349 - црна
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 782,71
 7. Атрактивен дамски къс топ потник рипс в светлосиньо - код 9914
  Топ - код 9914
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 724,71
 8. Код Р79
  Код Р79
  Special Price MKD 1.043,71 Регуларна цена MKD 1.623,71
 9. Фустан - код 8513
  Фустан - код 8513
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 10. Блуза - код 9930 - окер
  Блуза - код 9930 - окер
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 1.217,71