-50%

Блуза - код 952 - розова - Промоциja

Нема на залиха
SKU
38913
-50%
Special Price MKD 435,00 Регуларна цена MKD 870,00
Табела на големини

Тежина: 0.4 kg.

Боја: Розова

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Блуза

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Блуза - код 2805 - пудра
  Блуза - код 2805 - пудра
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 2. Блуза - код 12072 - пудра
  Блуза - код 12072 - пудра
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 3. Стилна дамска блуза рипс с дълбоко деколте в цвят пудра - код 12048
  Блуза - код 12048 - пудра
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 4. Дамска блуза рипс с дълбоко деколте в розово - код 8755
  Блуза - код 8755 - 3 - розова
  Најниско MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 5. Блуза - код 3972 - пудра
  Блуза - код 3972 - пудра
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
Слични производи
 1. Фустан - код 11985
  Фустан - код 11985
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 2. Фустан - код 6777 - циклама
  Фустан - код 6777 - циклама
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 3. Фустан - код 11926 - розова
  Фустан - код 11926 - розова
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 869,71
 4. Фустан - код 5543 - небесно сина
  Фустан - код 5543 - небесно сина
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 5. Туника - код 1558 - пудра
  Туника - код 1558 - пудра
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 6. Фустан - код 2666
  Фустан - код 2666
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 7. Дамско боди в светлосиньо с копчета - код 7101
  Боди - код 7101
  Special Price MKD 202,71 Регуларна цена MKD 753,71
 8. Фустан - код 6940 - пудра
  Фустан - код 6940 - пудра
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 9. Дамски свободен панталон с висока талия в тъмносиньо - код 8493
  Панталони - код 8493 - 2
  Најниско MKD 347,71 Регуларна цена MKD 927,71
 10. Фустан - код 4650 - шарена
  Фустан - код 4650 - шарена
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.043,71