-71%

Блуза - код 965 - бела - Промоциja

Нема на залиха
SKU
41217
-71%
Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
Табела на големини

Тежина: 0.4 kg.

Боја: Бела

Материјал: Памук - 100 %

Тип на производ: Блуза

Тип ръкав: Къс ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Блуза - код 11662 - бела
  Блуза - код 11662 - бела
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 724,71
 2. Блуза - код 4046 - бела
  Блуза - код 4046 - бела
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 1.101,71
Слични производи
 1. Комбинезон - код 5775 - пудра
  Комбинезон - код 5775 - пудра
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 2. Фустан - код 1748 - црна
  Фустан - код 1748 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 3. Маица - код 5754 - зелена
  Маица - код 5754 - зелена
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 898,71
 4. Дамска дълга плетена жилетка в бежово - код 0419
  Кардиган - код 0419 - кремова
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 5. Ефектна дълга плетена дамска жилетка в сиво - код 2369
  Кардиган - код 2369 - сиво
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 6. Фустан - код 1358 - розова
  Фустан - код 1358 - розова
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 927,71
 7. Тениска с ефектен принт в черно - код 7139
  Маица - код 7139 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 8. Атрактивна дълга плетена дамска жилетка в бежово - код 7361
  Кардиган - код 7361
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 9. Блуза - код 0308 - пудра
  Блуза - код 0308 - пудра
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 10. Фустан - код 8113 - 2 - бело
  Фустан - код 8113 - 2 - бело
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.304,71