-50%

Блуза - код 978 - розова - Промоциja

Нема на залиха
SKU
38904
-50%
Special Price MKD 435,00 Регуларна цена MKD 870,00
Табела на големини

Тежина: 0.4 kg.

Боја: Розова

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Блуза

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Блуза - код 2805 - пудра
  Блуза - код 2805 - пудра
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 2. Блуза - код 12072 - пудра
  Блуза - код 12072 - пудра
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 3. Дамска блуза рипс с дълбоко деколте в розово - код 8755
  Блуза - код 8755 - 3 - розова
  Најниско MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 4. Блуза - код 11490 - розова
  Блуза - код 11490 - розова
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 5. Блуза спортно-елегантна с паднало рамо с ефектен принт в розово - код 11743
  Блуза - код 11743 - розова
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 782,71
Слични производи
 1. Фустан - код 6969 - розова
  Фустан - код 6969 - розова
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 2. Спортски комплет - код 3066 - небесно сина
  Спортски комплет - код 3066 - небесно сина
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 3. Атрактивен дамски къс топ потник рипс в бяло - код 3034
  Топ - код 3034 - бела
  Special Price MKD 231,71 Регуларна цена MKD 608,71
 4. Свободна риза в цвят пудра - код 8842
  Кошула - код 8842 - пудра
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 5. Фустан - код 6634 - црвена
  Фустан - код 6634 - црвена
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 6. Дамско боди с къдрички в неоновожълто - код 3670
  Боди - код 3670
  Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 985,71
 7. Фустан - код 2734 - бела
  Фустан - код 2734 - бела
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 8. Дамски спортен панталон със странични джобове в тъмносиньо - код 5130
  Панталони - код 5130
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 9. Топ - код 8843
  Топ - код 8843
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 782,71
 10. Ефектни скъсани дамски дънки в светлосиньо - код 9586
  Фармерки - код 9986 - 1
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.884,71