-41%

Блуза - код 023 - циклама - Промоциja

Нема на залиха
SKU
41085
-41%
Special Price MKD 812,00 Регуларна цена MKD 1.392,00
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Циклама

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Блуза

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Блуза - код 8727 - 2 - пудра
  Блуза - код 8727 - 2 - пудра
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 2. Блуза - код 1812 - пудра
  Блуза - код 1812 - пудра
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 3. Блуза - код 9051
  Блуза - код 9051
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 4. Блуза - код 2219 - розова
  Блуза - код 2219 - розова
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
Слични производи
 1. Код P10 - кремова
  Код P10 - кремова
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 2. Блуза - код 3611 - црна
  Блуза - код 3611 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 3. Код Р69 - црна
  Код Р69 - црна
  Special Price MKD 608,71 Регуларна цена MKD 898,71
 4. Фустан - код 248 - 6 - шарена
  Фустан - код 248 - 6 - шарена
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 5. Блуза - код 875 - црна
  Блуза - код 875 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 6. Комбинезон - код 2199 - темно сина
  Комбинезон - код 2199 - темно сина
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 7. Код B21 - жолта
  Код B21 - жолта
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
 8. Код Р51 - кафеава
  Код Р51 - кафеава
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 9. Код B92 - зелена
  Код B92 - зелена
  Special Price MKD 985,71 Регуларна цена MKD 1.565,71
 10. Фустан - код 9187 - 1 - шарена
  Фустан - код 9187 - 1 - шарена
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71