-66%

Блуза - код 023 - сиво - Промоциja

Нема на залиха
SKU
41086
-66%
Special Price MKD 435,00 Регуларна цена MKD 1.305,00
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Сиво

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Блуза

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Блуза - код 5956 - сиво
  Блуза - код 5956 - сиво
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 2. Блуза - код 6165 - 5 - сиво
  Блуза - код 6165 - 5 - сиво
  Најниско MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 3. Блуза - код 0308 - 3 - сиво
  Блуза - код 0308 - 3 - сиво
  Најниско MKD 434,71
 4. Блуза - код 11320 - 3 - сиво
  Блуза - код 11320 - 3 - сиво
  Најниско MKD 463,71 Регуларна цена MKD 1.043,71
 5. Блуза - код 0009 - сиво
  Блуза - код 0009 - сиво
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
Слични производи
 1. Блуза - код 6165 - 3 - пудра
  Блуза - код 6165 - 3 - пудра
  Најниско MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 2. Фустан - код 2258 - циклама
  Фустан - код 2258 - циклама
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 3. Атрактивна тениска с принт в бяло - код 4361
  Маица - код 4361 - бело
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 4. Секси втален гащеризон в черно - код 2403
  Комбинезон - код 2403 - 1 - црна
  Најниско MKD 1.072,71 Регуларна цена MKD 1.652,71
 5. Комплет - код 8067 - 3 - розова
  Комплет - код 8067 - 3 - розова
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 2.029,71
 6. Дамска тениска в бежово с къдрички - код 5955
  Маица - код 5955 - 3
  Најниско MKD 376,71 Регуларна цена MKD 811,71
 7. Комплет - код 1519 - 6 - жолта
  Комплет - код 1519 - 6 - жолта
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 8. Фустан - код 6634 - црвена
  Фустан - код 6634 - црвена
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 9. Топ - код 8327 - 1 - бела
  Топ - код 8327 - 1 - бела
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 10. Дамска тениска в бяло с къдрички - код 11763
  Маица - код 11763 - бела
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71