-70%

Блуза - код 092 - бела - Промоциja

Нема на залиха
SKU
39598
-70%
Special Price MKD 435,00 Регуларна цена MKD 1.450,00
Табела на големини

Тежина: 0.4 kg.

Боја: Бела

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Блуза

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Блуза - код 11512 - бело
  Блуза - код 11512 - бело
  Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 2. Блуза - код 9917 - 3 - бело
  Блуза - код 9917 - 3 - бело
  Најниско MKD 405,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 3. Блуза - код 1471 - 7 - бело
  Блуза - код 1471 - 7 - бело
  Најниско MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 4. Блуза - код 41511 - бело
  Блуза - код 41511 - бело
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 5. Блуза - код 0178 - бело
  Блуза - код 0178 - бело
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
Слични производи
 1. Код NH2818 - окер
  Код NH2818 - окер
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 2. Фустан - код 4040 - црвена
  Фустан - код 4040 - црвена
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 3. Код Р68 - розова
  Код Р68 - розова
  Special Price MKD 318,71 Регуларна цена MKD 898,71
 4. Код Р20 - 1 - кафеава
  Код Р20 - 1 - кафеава
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 811,71
 5. Кошула - код 657 - циклама
  Кошула - код 657 - циклама
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 6. Блуза - код 3437 - 5 - сиво
  Блуза - код 3437 - 5 - сиво
  Најниско MKD 347,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
 7. Код B118 - црна
  Код B118 - црна
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 8. Код NH2843 - жолта
  Код NH2843 - жолта
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 9. Фармерки - код 4225 - 1 - сиво
  Фармерки - код 4225 - 1 - сиво
  Најниско MKD 1.333,71 Регуларна цена MKD 1.913,71
 10. Блуза - код 4086 - бело
  Блуза - код 4086 - бело
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71