-52%

Блуза - код 124 - розова - Промоциja

Нема на залиха
SKU
402
-52%
Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 1.101,71
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Розова

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Блуза

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Блуза - код 11615 - розова
  Блуза - код 11615 - розова
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
 2. Блуза - код 5582 - розова
  Блуза - код 5582 - розова
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 1.101,71
 3. Блуза - код 0631 - 4 - розова
  Блуза - код 0631 - 4 - розова
  Најниско MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
 4. Блуза - код 0643 - 3 - розова
  Блуза - код 0643 - 3 - розова
  Најниско MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
 5. Блуза - код 0626 - 1 - розова
  Блуза - код 0626 - 1 - розова
  Најниско MKD 492,71 Регуларна цена MKD 1.072,71
Слични производи
 1. Дамски панталон еко кожа в кафяво - код 6329
  Панталони - код 6329 - 4 - кафеава
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 2. Тренерки - код 1354 - сиво
  Тренерки - код 1354 - сиво
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 3. Атрактивни къси панталони в черно - код 2614
  Кратки панталони - код 2614 - црна
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 4. Дамски топ с ефектно деколте в бяло - код 1259
  Топ - код 1259 - бело
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 695,71
 5. Тениска в черно с ефектен принт - код 7898
  Маица - код 7898 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 724,71
 6. Маица - код 2990 - бела
  Маица - код 2990 - бела
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 7. Фустан - код 10088
  Фустан - код 10088
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 8. Код 20101 - сиво
  Код 20101 - сиво
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 9. Комплет - код 4652 - бело
  Комплет - код 4652 - бело
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 10. Екстравагантна дамска риза с паднали рамене в цвят праскова - код 3525
  Кошула - код 3525 - праска
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 782,71