-38%

Блуза - код 132 - 3 - кафеава - Промоциja

Нема на залиха
SKU
40089
-38%
Special Price MKD 696,00 Регуларна цена MKD 1.131,00
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Кафеава

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Блуза

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Блуза - код 41788
  Блуза - код 41788
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 2. Блуза - код 0780 - кафеава
  Блуза - код 0780 - кафеава
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
 3. Блуза - код 4060 - 3
  Блуза - код 4060 - 3
  Најниско MKD 695,71 Регуларна цена MKD 985,71
 4. Блуза - код 3280 - 5 - кафеава
  Блуза - код 3280 - 5 - кафеава
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 5. Блуза - код 1539 - кафеава
  Блуза - код 1539 - кафеава
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
Слични производи
 1. Блуза - код 6776
  Блуза - код 6776
  Special Price MKD 666,71 Регуларна цена MKD 1.246,71
 2. Код HS8105 - портокалова
  Код HS8105 - портокалова
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 3. Код AC1005 - кафеава
  Код AC1005 - кафеава
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 637,71
 4. Блуза - код 8861 - пудра
  Блуза - код 8861 - пудра
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 5. Блуза - код 9062 - црна
  Блуза - код 9062 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 6. Палто - код 1615 - 5 - црна
  Палто - код 1615 - 5 - црна
  Најниско MKD 1.884,71 Регуларна цена MKD 2.464,71
 7. Блуза - код 7780
  Блуза - код 7780
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 985,71
 8. Код HS-5135 - жолта
  Код HS-5135 - жолта
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 9. Код Р124 - црна
  Код Р124 - црна
  Special Price MKD 608,71 Регуларна цена MKD 1.188,71
 10. Фустан - код 9545 - тиркизна
  Фустан - код 9545 - тиркизна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.449,71