-38%

Блуза - код 163 - кремова - Промоциja

Нема на залиха
SKU
39300
-38%
Special Price MKD 696,00 Регуларна цена MKD 1.131,00
Табела на големини

Тежина: 0.4 kg.

Боја: Кремова

Материјал: Памук - 95% Еластан - 5%

Тип на производ: Блуза

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Блуза - код 8865 - 3
  Блуза - код 8865 - 3
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 2. Блуза - код 9003
  Блуза - код 9003
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 3. Блуза - код 374
  Блуза - код 374
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 927,71
 4. Блуза - код 385
  Блуза - код 385
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 927,71
 5. Блуза - код 4426
  Блуза - код 4426
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
Слични производи
 1. Фустан - код 1675 - 2 - бела
  Фустан - код 1675 - 2 - бела
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 2. Дамско изрязано боди в сиво - код 3322
  Боди - код 3322 - сиво
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 3. Код 526 - жолта
  Код 526 - жолта
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 4. Спортски комплет - код 2505 - 2 - бело
  Спортски комплет - код 2505 - 2 - бело
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 5. Атрактивен изрязан цял дамски бански костюм в бяло - код 9204
  Купачи - код 9204 - 1 - бело
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 6. Фустан - код 5488 - 6 - шарена
  Фустан - код 5488 - 6 - шарена
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 7. Код Р72 - 2 - шарена
  Код Р72 - 2 - шарена
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 8. Фустан - код 5260 - 1 - шарена
  Фустан - код 5260 - 1 - шарена
  Најниско MKD 956,71 Регуларна цена MKD 1.536,71
 9. Блуза - код 11549 - бело
  Блуза - код 11549 - бело
  Special Price MKD 260,71 Регуларна цена MKD 985,71
 10. Комплет - код 4484 - 1 - бело
  Комплет - код 4484 - 1 - бело
  Најниско MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71