-66%

Блуза - код 175 - борда - Промоциja

Нема на залиха
SKU
1385
-66%
Special Price MKD 290,00 Регуларна цена MKD 870,00
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Борда

Материјал: Полиестер - 95% Еластан - 5%

Тип на производ: Блуза

Тип ръкав: Дълъг ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Блуза - код 8861
  Блуза - код 8861
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 2. Блуза - код 2535 - црвена
  Блуза - код 2535 - црвена
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.101,71
 3. Блуза - код 6343 - 3 - црвена
  Блуза - код 6343 - 3 - црвена
  Најниско MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 4. Блуза - код 4254 - црвена
  Блуза - код 4254 - црвена
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 5. Блуза - код 4269 - црвена
  Блуза - код 4269 - црвена
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.420,71
Слични производи
 1. Дънкова къса пола в синьо - код 4310
  Сукња - код 4310 - 1 - небесно сина
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 2. Комплет - код 7789 - 3
  Комплет - код 7789 - 3
  Најниско MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 3. Фустан - код 1465 - 1 - шарена
  Фустан - код 1465 - 1 - шарена
  Најниско MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 4. Къс дамски топ с връзки в черно - код 11777
  Топ - код 11777 - црна
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 695,71
 5. Атрактивен дамски топ в светлосиньо - код 5610
  Топ - код 5610
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 6. Фустан - код 2144 - 2
  Фустан - код 2144 - 2
  Најниско MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 7. Блуза - код 11512 - бело
  Блуза - код 11512 - бело
  Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 8. Фустан - код 44477 - црна
  Фустан - код 44477 - црна
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 9. Атрактивна тениска с принт в черно - код 11711
  Маица - код 11711 - црна
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 782,71
 10. Код B144 - црна
  Код B144 - црна
  Special Price MKD 754,00 Регуларна цена MKD 1.334,00