-41%

Блуза - код 175 - црна - Промоциja

Нема на залиха
SKU
37314
-41%
Special Price MKD 812,00 Регуларна цена MKD 1.392,00
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Црна

Материјал: Полиестер - 95% Еластан - 5%

Тип на производ: Блуза

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Блуза - код 4445 - црна
  Блуза - код 4445 - црна
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 2. Блуза - код 4121 - црна
  Блуза - код 4121 - црна
  Special Price MKD 782,71 Регуларна цена MKD 1.362,71
 3. Блуза - код 1596 - црна
  Блуза - код 1596 - црна
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 4. Блуза - код 41788 - црна
  Блуза - код 41788 - црна
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 5. Блуза - код 4234 - црна
  Блуза - код 4234 - црна
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
Слични производи
 1. Код B72 - црвена
  Код B72 - црвена
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 637,71
 2. Фустан - код 748 - црвена
  Фустан - код 748 - црвена
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 3. Код Р103
  Код Р103
  Special Price MKD 608,71 Регуларна цена MKD 1.188,71
 4. Блуза - код 896 - окер
  Блуза - код 896 - окер
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 5. Блуза - код 1596 - црна
  Блуза - код 1596 - црна
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 6. Блуза - код 145 - црна
  Блуза - код 145 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 7. Јакна - код 9350 - 1 - црна
  Јакна - код 9350 - 1 - црна
  Најниско MKD 1.217,71 Регуларна цена MKD 1.797,71
 8. Фустан - код 8171 - бело
  Фустан - код 8171 - бело
  Special Price MKD 927,71 Регуларна цена MKD 1.507,71
 9. Код JY - 6479 - жолта
  Код JY - 6479 - жолта
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 10. Блуза - код 0247 - пудра
  Блуза - код 0247 - пудра
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.275,71