-38%

Блуза - код 187 - бела - Промоциja

Нема на залиха
SKU
39186
-38%
Special Price MKD 696,00 Регуларна цена MKD 1.131,00
Табела на големини

Тежина: 0.4 kg.

Боја: Бела

Материјал: Памук - 65% Еластан - 35%

Тип на производ: Блуза

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Блуза - код 9969 - кремова
  Блуза - код 9969 - кремова
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 2. Блуза - код 6863 - 1 - бела
  Блуза - код 6863 - 1 - бела
  Најниско MKD 637,71 Регуларна цена MKD 927,71
 3. Блуза - код 4474 - бело
  Блуза - код 4474 - бело
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 4. Кошула - код 5578 - 2 - бело
  Кошула - код 5578 - 2 - бело
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 5. Блуза - код 2959 - бела
  Блуза - код 2959 - бела
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.043,71
Слични производи
 1. Маица - код 2261 - 1 - бело
  Маица - код 2261 - 1 - бело
  Најниско MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 2. Атрактивен дамски топ бюстие в светлосиньо - код 7151
  Топ - код 7151
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 666,71
 3. Фустан - код 2686 - циклама
  Фустан - код 2686 - циклама
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 4. Фустан - код 6798 - бело
  Фустан - код 6798 - бело
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 5. Ефектна дамска тениска в черно - код 0599
  Маица - код 0599 - 5 - црна
  Најниско MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 6. Код B455 - окер
  Код B455 - окер
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 811,71
 7. Тренерки - код 018 - 4 - бела
  Тренерки - код 018 - 4 - бела
  Најниско MKD 1.391,71 Регуларна цена MKD 1.971,71
 8. Топ - код 8843
  Топ - код 8843
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
 9. Комбинезон - код 7784 - црна
  Комбинезон - код 7784 - црна
  Special Price MKD 782,71 Регуларна цена MKD 1.072,71
 10. Атрактивен дамски гащеризон в синьо - код 6282
  Комбинезон - код 6282 - небесно сина
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71