-44%

Блуза - код 187 - розова - Промоциja

Нема на залиха
SKU
39189
-44%
Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
Табела на големини

Тежина: 0.4 kg.

Боја: Розова

Материјал: Памук - 65% Еластан - 35%

Тип на производ: Блуза

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Блуза - код 45211
  Блуза - код 45211
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 2. Блуза - код 2805
  Блуза - код 2805
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 3. Блуза - код 4474 - розова
  Блуза - код 4474 - розова
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 4. Блуза - код 6343 - 4 - циклама
  Блуза - код 6343 - 4 - циклама
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 5. Блуза - код 0247 - пудра
  Блуза - код 0247 - пудра
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
Слични производи
 1. Къс секси топ с верижка в черно - код 11731
  Топ - код 11731 - црна
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 666,71
 2. Код B271 - 1 - шарена
  Код B271 - 1 - шарена
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 811,71
 3. Фустан - код 11604 - црна
  Фустан - код 11604 - црна
  Special Price MKD 927,71 Регуларна цена MKD 1.507,71
 4. Фустан - код 5964
  Фустан - код 5964
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
 5. Дамска риза в светлосиньо широка кройка - код 5293
  Кошула - код 5293
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 6. Блуза - код 0631 - 3 - црвена
  Блуза - код 0631 - 3 - црвена
  Најниско MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
 7. Дамска тениска с надпис в сиво - код 4078
  Маица - код 4078 - сиво
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
 8. Атрактивна тениска с принт в бяло - код 4427
  Маица - код 4427 - бело
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 869,71
 9. Фустан - код 2766 - црвена
  Фустан - код 2766 - црвена
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 10. Фустан - код 7128 - црвена
  Фустан - код 7128 - црвена
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.333,71