-38%

Блуза - код 187 - сиво - Промоциja

Нема на залиха
SKU
39190
-38%
Special Price MKD 696,00 Регуларна цена MKD 1.131,00
Табела на големини

Тежина: 0.4 kg.

Боја: Сиво

Материјал: Памук - 65% Еластан - 35%

Тип на производ: Блуза

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Блуза - код 1539 - сиво
  Блуза - код 1539 - сиво
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 2. Блуза - код 8865 - сиво
  Блуза - код 8865 - сиво
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 3. Блуза - код 0864 - сиво
  Блуза - код 0864 - сиво
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 4. Блуза - код 1488 - сиво
  Блуза - код 1488 - сиво
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 5. Блуза - код 280 - сиво
  Блуза - код 280 - сиво
  Special Price MKD 696,00 Регуларна цена MKD 986,00
Слични производи
 1. Блуза - код 1812 - пудра
  Блуза - код 1812 - пудра
  Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 2. Код Р24 - кремова
  Код Р24 - кремова
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 579,71
 3. Блуза - код 1596 - црна
  Блуза - код 1596 - црна
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 4. Блуза - код 11492 - 1 - црвена
  Блуза - код 11492 - 1 - црвена
  Најниско MKD 376,71 Регуларна цена MKD 1.101,71
 5. Код DD-570 - кремова
  Код DD-570 - кремова
  Special Price MKD 985,71 Регуларна цена MKD 1.565,71
 6. Фустан - код 625 - бело
  Фустан - код 625 - бело
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 7. Блуза - код 11320 - 3 - сиво
  Блуза - код 11320 - 3 - сиво
  Најниско MKD 463,71 Регуларна цена MKD 1.043,71
 8. Блуза - код 4445 - зелена
  Блуза - код 4445 - зелена
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 9. Блуза - код 4191 - бело
  Блуза - код 4191 - бело
  Special Price MKD 550,71 Регуларна цена MKD 840,71
 10. Фармерки - код 1034-30 - сина
  Фармерки - код 1034-30 - сина
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71