-50%

Блуза - код 219 - розова - Промоциja

Нема на залиха
SKU
432
-50%
Special Price MKD 435,00 Регуларна цена MKD 870,00
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Розова

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Блуза

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Блуза - код 11490 - праска
  Блуза - код 11490 - праска
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 2. Блуза - код 11490 - розова
  Блуза - код 11490 - розова
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 3. Блуза - код 11743 - розова
  Блуза - код 11743 - розова
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 782,71
 4. Блуза - код 11662 - пудра
  Блуза - код 11662 - пудра
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 5. Блуза - код 11633 - розова
  Блуза - код 11633 - розова
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
Слични производи
 1. Тренерки - код 5262
  Тренерки - код 5262
  Special Price MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 2. Дамски топ с дантела в черно - код 2965
  Топ - код 2965 - црна
  Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 695,71
 3. Топ рипс с ефектни презрамки в маслено зелено - код 2668
  Топ - код 2668 - путер зелена
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 4. Бяла тениска с принт - код 2982
  Маица - код 2982 - бело
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 5. Тренерки - код 5652 - 3 - црна
  Тренерки - код 5652 - 3 - црна
  Најниско MKD 1.884,71 Регуларна цена MKD 2.464,71
 6. Панталони - код 2985 - бело
  Панталони - код 2985 - бело
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 7. Блуза - код 8861 - 3 - сиво
  Блуза - код 8861 - 3 - сиво
  Најниско MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 8. Ефектна дамска тениска в жълто - код 11669
  Маица - код 11669 - жолта
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 9. Фустан - код 1478 - 2 - виолетова
  Фустан - код 1478 - 2 - виолетова
  Најниско MKD 666,71 Регуларна цена MKD 1.246,71
 10. Блуза - код 7706 - 4 - праска
  Блуза - код 7706 - 4 - праска
  Најниско MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.217,71