-44%

Блуза - код 236 - бела - Промоциja

Нема на залиха
SKU
39429
-44%
Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
Табела на големини

Тежина: 0.4 kg.

Боја: Бела

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Блуза

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Блуза - код 9969 - кремова
  Блуза - код 9969 - кремова
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 2. Блуза - код 4474 - бело
  Блуза - код 4474 - бело
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 3. Кошула - код 5578 - 2 - бело
  Кошула - код 5578 - 2 - бело
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 4. Блуза - код 4348 - бело
  Блуза - код 4348 - бело
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 5. Блуза - код 2959 - бела
  Блуза - код 2959 - бела
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.043,71
Слични производи
 1. Спортски комплет - код 2118 - 1 - сиво
  Спортски комплет - код 2118 - 1 - сиво
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 2. Дамско боди в бяло с цип - код 11692
  Боди - код 11692 - бело
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 3. Маица - код 1222 - бело
  Маица - код 1222 - бело
  Special Price MKD 260,71 Регуларна цена MKD 724,71
 4. Код P248 - црна
  Код P248 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 5. Елек - код 1305 - шарена
  Елек - код 1305 - шарена
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 6. Блуза - код 4157 - црна
  Блуза - код 4157 - црна
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 1.188,71
 7. Дамски сет потник и къси панталонки плетиво в лилаво - 10055
  Код 10055 - виолетова
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.043,71
 8. Спортски комплет - код 6931 - неон зелена
  Спортски комплет - код 6931 - неон зелена
  Special Price MKD 666,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 9. Маица - код 33799 - 1 - црна
  Маица - код 33799 - 1 - црна
  Најниско MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 10. Блуза - код 0780 - црна
  Блуза - код 0780 - црна
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 1.217,71