-38%

Блуза - код 236 - црвена - Промоциja

Нема на залиха
SKU
39533
-38%
Special Price MKD 696,00 Регуларна цена MKD 1.131,00
Табела на големини

Тежина: 0.4 kg.

Боја: Црвена

Материјал: Памук - 95 % Ликра - 5 %

Тип на производ: Блуза

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Блуза - код 4630 - 2 - црвена
  Блуза - код 4630 - 2 - црвена
  MKD 666,71 Регуларна цена MKD 956,71
 2. Блуза - код 9917 - 4 - црвена
  Блуза - код 9917 - 4 - црвена
  Најниско MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 3. Блуза - код 3280 - 6 - црвена
  Блуза - код 3280 - 6 - црвена
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 4. Блуза - код 9917 - 2 - борда
  Блуза - код 9917 - 2 - борда
  Најниско MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 5. Блуза - код 1812 - борда
  Блуза - код 1812 - борда
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
Слични производи
 1. Тениска с ефектен принт в черно - код 11944
  Маица - код 11944 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 2. Фустан - код 8596 - пудра
  Фустан - код 8596 - пудра
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 3. Ефирен къс гащеризон с колан в лилаво - код 1473
  Комбинезон - код 1473 - виолетова
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 4. Кратки панталони - код 4503 - 1 - сина
  Кратки панталони - код 4503 - 1 - сина
  Најниско MKD 1.188,71 Регуларна цена MKD 1.478,71
 5. Код 1028
  Код 1028
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 666,71
 6. Дамски топ в червено - код 4602
  Топ - код 4602 - црвена
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 7. Атрактивен дамски гащеризон в светлосиво - код 6757
  Комбинезон - код 6757
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 8. Маица - код 4349 - црна
  Маица - код 4349 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 782,71
 9. Блуза - код 4086
  Блуза - код 4086
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 782,71
 10. Маичка - код 11541
  Маичка - код 11541
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 985,71