-62%

Блуза - код 238 - розова - Промоциja

Нема на залиха
SKU
39176
-62%
Special Price MKD 435,00 Регуларна цена MKD 1.160,00
Табела на големини

Тежина: 0.4 kg.

Боја: Розова

Материјал: Памук - 95 % Еластан -5 %

Тип на производ: Блуза

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Блуза - код 11490 - розова
  Блуза - код 11490 - розова
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 2. Блуза - код 11662 - пудра
  Блуза - код 11662 - пудра
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 3. Блуза - код 11633 - розова
  Блуза - код 11633 - розова
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 4. Блуза - код 11632 - розова
  Блуза - код 11632 - розова
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 5. Блуза - код 11493 - розова
  Блуза - код 11493 - розова
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
Слични производи
 1. Код B328 - црна
  Код B328 - црна
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.043,71
 2. Тренерки - код 5358 - праска
  Тренерки - код 5358 - праска
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 3. Тренерки - код 4112 - црна
  Тренерки - код 4112 - црна
  Special Price MKD 1.217,71 Регуларна цена MKD 1.797,71
 4. Јакна - код 0266 - зелена
  Јакна - код 0266 - зелена
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 5. Блуза - код 0177 - црвена
  Блуза - код 0177 - црвена
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 6. Маица - код 5357 - црна
  Маица - код 5357 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 7. Фустан - код 6231
  Фустан - код 6231
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 8. Дамски комплект в цвят капучино - код 9896
  Комплет - код 9896 - капучино
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 9. Код DM-1 - розова
  Код DM-1 - розова
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 10. Дуксер - код 3262 - путер зелена
  Дуксер - код 3262 - путер зелена
  Special Price MKD 927,71 Регуларна цена MKD 1.507,71