-68%

Блуза - код 275 - црна - Промоциja

Нема на залиха
SKU
39094
-68%
Special Price MKD 464,00 Регуларна цена MKD 1.479,00
Табела на големини

Тежина: 0.4 kg.

Боја: Црна

Материјал: Памук - 95% Еластан - 5%

Тип на производ: Блуза

Тип ръкав: Дълъг ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Блуза - код 2061 - 1 - црна
  Блуза - код 2061 - 1 - црна
  Најниско MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 2. Блуза - код 0643 - 5 - црна
  Блуза - код 0643 - 5 - црна
  Најниско MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
 3. Блуза - код 0639 - 1 - црна
  Блуза - код 0639 - 1 - црна
  Најниско MKD 492,71 Регуларна цена MKD 1.072,71
 4. Блуза - код 2059 - 2 - црна
  Блуза - код 2059 - 2 - црна
  Најниско MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 5. Блуза - код 2052 - 2 - црна
  Блуза - код 2052 - 2 - црна
  Најниско MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
Слични производи
 1. Фустан - код 3102
  Фустан - код 3102
  Special Price MKD 927,71 Регуларна цена MKD 1.507,71
 2. Блуза - код 9691 - сиво
  Блуза - код 9691 - сиво
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 927,71
 3. Панталони - код 2868 - 1 - црна
  Панталони - код 2868 - 1 - црна
  Најниско MKD 1.246,71 Регуларна цена MKD 1.826,71
 4. Комплет - код 8823
  Комплет - код 8823
  Special Price MKD 1.391,71 Регуларна цена MKD 1.971,71
 5. Фустан - код 9597 - кафеава
  Фустан - код 9597 - кафеава
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 6. Код Р125 - црна
  Код Р125 - црна
  Special Price MKD 608,71 Регуларна цена MKD 1.188,71
 7. Фустан - код 0506 - црна
  Фустан - код 0506 - црна
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 8. Палто - код 3113 - окер
  Палто - код 3113 - окер
  Special Price MKD 1.739,71 Регуларна цена MKD 2.319,71
 9. Блуза - код 4238
  Блуза - код 4238
  Special Price MKD 666,71 Регуларна цена MKD 1.246,71
 10. Блуза - код 0631 - 3 - црвена
  Блуза - код 0631 - 3 - црвена
  Најниско MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71