-28%

Блуза - код 285 - црна - Промоциja

Нема на залиха
SKU
38832
-28%
Special Price MKD 1.102,00 Регуларна цена MKD 1.537,00
Табела на големини

Тежина: 0.4 kg.

Боја: Црна

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Блуза

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Блуза - код 3134 - 1 - црна
  Блуза - код 3134 - 1 - црна
  Најниско MKD 1.043,71 Регуларна цена MKD 1.623,71
Слични производи
 1. Фустан - код 2919 - црна
  Фустан - код 2919 - црна
  Special Price MKD 550,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 2. Атрактивни къси панталони в светлосиньо - код 2085
  Кратки панталони - код 2085
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 3. Блуза - код 4474 - бело
  Блуза - код 4474 - бело
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 4. Пола тип панталон в цвят капучино - код 2592
  Код 2592 - 1 - капучино
  Најниско MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 5. Дамски дълъг дънков гащеризон в светлосиньо - код 1352
  Комбинезон - код 1352 - 1
  Најниско MKD 2.174,71 Регуларна цена MKD 3.044,71
 6. Фустан - код 4476
  Фустан - код 4476
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 869,71
 7. Дамска тениска с надпис в черно - код 11905
  Маица - код 11905 - црна
  Special Price MKD 144,71 Регуларна цена MKD 724,71
 8. Дамско боди с къдрички в цвят капучино - код 3670
  Боди - код 3670 - капучино
  Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 985,71
 9. Къс дамски топ рипс в светлосиньо - код 0963
  Топ - код 0963 - светло сина
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 695,71
 10. Тренерки - код 21244 - 1 - црна
  Тренерки - код 21244 - 1 - црна
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.594,71