-64%

Блуза - код 310 - 1 - црна - Промоциja

Нема на залиха
SKU
40385
-64%
Special Price MKD 406,00 Регуларна цена MKD 1.131,00
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Црна

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Блуза

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Блуза - код 2052 - 2 - црна
  Блуза - код 2052 - 2 - црна
  Најниско MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 2. Блуза - код 6165 - 1 - црна
  Блуза - код 6165 - 1 - црна
  Најниско MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 3. Блуза - код 114999 - црна
  Блуза - код 114999 - црна
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 666,71
 4. Блуза - код 11495 - 4 - црна
  Блуза - код 11495 - 4 - црна
  Најниско MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 5. Блуза - код 11500 - црна
  Блуза - код 11500 - црна
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 666,71
Слични производи
 1. Дуксер - код 1532 - 1 - шарена
  Дуксер - код 1532 - 1 - шарена
  Најниско MKD 405,71 Регуларна цена MKD 1.130,71
 2. Јакна - код 0616 - црна
  Јакна - код 0616 - црна
  Најниско MKD 3.450,71 Регуларна цена MKD 5.190,71
 3. Код В143 - 1 - шарена
  Код В143 - 1 - шарена
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 4. Фустан - код 8171
  Фустан - код 8171
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.507,71
 5. Код Р125 - црна
  Код Р125 - црна
  Special Price MKD 608,71 Регуларна цена MKD 1.188,71
 6. Блуза - код 5766 - 1 - црна
  Блуза - код 5766 - 1 - црна
  Најниско MKD 318,71 Регуларна цена MKD 1.043,71
 7. Блуза - код 0514 - 1 - пудра
  Блуза - код 0514 - 1 - пудра
  Најниско MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 8. Код HS-5135 - црвена
  Код HS-5135 - црвена
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 9. Код P91 - кафеава
  Код P91 - кафеава
  Special Price MKD 1.043,71 Регуларна цена MKD 1.623,71
 10. Код 4471 - црна
  Код 4471 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71