-38%

Блуза - код 310 - 3 - окер - Промоциja

Нема на залиха
SKU
40908
-38%
Special Price MKD 696,00 Регуларна цена MKD 1.131,00
Табела на големини

Тежина: 0.4 kg.

Боја: Окер

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Блуза

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Блуза - код 3991 - окер
  Блуза - код 3991 - окер
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
 2. Блуза - код 419 - окер
  Блуза - код 419 - окер
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 3. Блуза - код 385 - окер
  Блуза - код 385 - окер
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 927,71
 4. Блуза - код 3800 - окер
  Блуза - код 3800 - окер
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
 5. Блуза - код 6050 - окер
  Блуза - код 6050 - окер
  Special Price MKD 666,71 Регуларна цена MKD 1.246,71
Слични производи
 1. Туника - код 920 - светло сива
  Туника - код 920 - светло сива
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 2. Код CK3316 - кафеава
  Код CK3316 - кафеава
  Special Price MKD 985,71 Регуларна цена MKD 1.565,71
 3. Фустан - код 741 - портокалова
  Фустан - код 741 - портокалова
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 4. Кардиган - код 7002 - 5 - шарена
  Кардиган - код 7002 - 5 - шарена
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 5. Фармерки - код 606 - сина
  Фармерки - код 606 - сина
  Најниско MKD 1.130,71 Регуларна цена MKD 1.710,71
 6. Хеланки - код 6040 - црна
  Хеланки - код 6040 - црна
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 7. Фустан - код 675 - виолетова
  Фустан - код 675 - виолетова
  Special Price MKD 1.101,71 Регуларна цена MKD 1.681,71
 8. Фустан - код 3635 - 7 - шарена
  Фустан - код 3635 - 7 - шарена
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 9. Блуза - код 7870 - розова
  Блуза - код 7870 - розова
  Special Price MKD 840,71 Регуларна цена MKD 1.420,71
 10. Код YX6811 - окер
  Код YX6811 - окер
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71