-71%

Блуза - код 342 - црна - Промоциja

Нема на залиха
SKU
40816
-71%
Special Price MKD 232,00 Регуларна цена MKD 812,00
Табела на големини

Тежина: 0.4 kg.

Боја: Црна

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Блуза

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Блуза - код 11517 - црна
  Блуза - код 11517 - црна
  Special Price MKD 231,71 Регуларна цена MKD 840,71
 2. Блуза - код 5444 - 3 - црна
  Блуза - код 5444 - 3 - црна
  Најниско MKD 231,71 Регуларна цена MKD 695,71
Слични производи
 1. Маица - код 5419 - бела
  Маица - код 5419 - бела
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 753,71
 2. Блуза - код 5165 - зелена
  Блуза - код 5165 - зелена
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 869,71
 3. Дамски гащеризон по тялолто в синьо - код 4199
  Комбинезон - код 4199 - 2 - небесно сина
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 4. Код B297
  Код B297
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 1.043,71
 5. Блуза - код 4245 - бело
  Блуза - код 4245 - бело
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 6. Фустан - код 3214 - бело
  Фустан - код 3214 - бело
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 7. Топ - код 2965
  Топ - код 2965
  Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 695,71
 8. Фустан - код 0715 - 3
  Фустан - код 0715 - 3
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 9. Блуза - код 11492 - 3 - црна
  Блуза - код 11492 - 3 - црна
  Најниско MKD 521,71
 10. Фустан - код 9949 - пудра
  Фустан - код 9949 - пудра
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.333,71