-45%

Блуза - код 342 - окер

Нема на залиха
SKU
40818
-45%
Special Price ден 696,00 Регуларна цена ден 1.276,00
Табела на големини

Тежина: 0.4 kg.

Боја: Окер

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Блуза

Тип ръкав: Дълъг ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Комплет - код 817
  Комплет - код 817
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.594,71
 2. Код AC1001 - кафеава
  Код AC1001 - кафеава
  Special Price ден 376,71 Регуларна цена ден 666,71
 3. Фустан - код 3698 - ментол
  Фустан - код 3698 - ментол
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 4. Спортски комплет - код 455 - розова
  Спортски комплет - код 455 - розова
  Special Price ден 927,71 Регуларна цена ден 1.507,71
 5. Фустан - код 2268 - виолетова
  Фустан - код 2268 - виолетова
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 6. Код AC-1017 - црвена
  Код AC-1017 - црвена
  Special Price ден 347,71 Регуларна цена ден 927,71
 7. Фустан - код 784 - сиво
  Фустан - код 784 - сиво
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.014,71
 8. Блуза - код 6160 - кафеава
  Блуза - код 6160 - кафеава
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 9. Код 5350 - црна
  Код 5350 - црна
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 10. Фустан - код 999 - кафеава
  Фустан - код 999 - кафеава
  Special Price ден 985,71 Регуларна цена ден 1.565,71