-36%

Блуза - код 412 - бела - Промоциja

Нема на залиха
SKU
40441
-36%
Special Price MKD 754,00 Регуларна цена MKD 1.189,00
Табела на големини

Тежина: 0.4 kg.

Боја: Бела

Материјал: Памук - 65% Еластан - 35%

Тип на производ: Блуза

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Блуза - код 0247 - бело
  Блуза - код 0247 - бело
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 2. Блуза - код 0500 - бело
  Блуза - код 0500 - бело
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 3. Блуза - код 6365 - бело
  Блуза - код 6365 - бело
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 4. Блуза - код 9917 - бело
  Блуза - код 9917 - бело
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 5. Блуза - код 4173 - бела
  Блуза - код 4173 - бела
  Special Price MKD 782,71 Регуларна цена MKD 1.362,71
Слични производи
 1. Џемпер - код 392 - сиво
  Џемпер - код 392 - сиво
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 2. Туника - код 143 - виолетова
  Туника - код 143 - виолетова
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 3. Фустан - код 3336 - темно сина
  Фустан - код 3336 - темно сина
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 4. Фустан - код 8586 - борда
  Фустан - код 8586 - борда
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 5. Код Р72 - 4 - шарена
  Код Р72 - 4 - шарена
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 6. Фармерки - код 9035 - 1 - небесно сина
  Фармерки - код 9035 - 1 - небесно сина
  Најниско MKD 1.043,71 Регуларна цена MKD 2.203,71
 7. Фустан - код 4475 - ментол
  Фустан - код 4475 - ментол
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 8. Јакна - код 215 - 2 - црна
  Јакна - код 215 - 2 - црна
  Најниско MKD 3.422,00 Регуларна цена MKD 4.002,00
 9. Блуза - код 8689 - окер
  Блуза - код 8689 - окер
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 10. Јакна - код 9161 - 8 - бела
  Јакна - код 9161 - 8 - бела
  Најниско MKD 1.595,00 Регуларна цена MKD 2.175,00