-36%

Блуза - код 412 - црвена - Промоциja

Нема на залиха
SKU
40437
-36%
Special Price ден 754,00 Регуларна цена ден 1.189,00
Табела на големини

Тежина: 0.4 kg.

Боја: Црвена

Материјал: Памук - 65 % Полиестер - 35 %

Тип на производ: Блуза

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Кошула - код 4646 - тиркизна сина боја
  Кошула - код 4646 - тиркизна сина боја
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 2. Тренерки - код 1050 - 5 - црна
  Тренерки - код 1050 - 5 - црна
  Special Price ден 1.420,71 Регуларна цена ден 2.000,71
 3. Код Р7 - сиво
  Код Р7 - сиво
  Special Price ден 695,71 Регуларна цена ден 985,71
 4. Фустан - код 7236 - сиво
  Фустан - код 7236 - сиво
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 5. Блуза - код 895 - сиво
  Блуза - код 895 - сиво
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 6. Блуза - код 294 - сиво
  Блуза - код 294 - сиво
  Special Price ден 637,71 Регуларна цена ден 1.217,71
 7. Хеланки - код 6530 - 1 - црна
  Хеланки - код 6530 - 1 - црна
  Најниско ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 8. Блуза - код 7071 - тиркизна
  Блуза - код 7071 - тиркизна
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 869,71
 9. Блуза - код 786 - розова
  Блуза - код 786 - розова
  Special Price ден 811,71 Регуларна цена ден 1.391,71
 10. Спортски комплет - код 5350 - розова
  Спортски комплет - код 5350 - розова
  Special Price ден 1.391,71 Регуларна цена ден 1.971,71