-36%

Блуза - код 412 - небесно сина - Промоциja

Нема на залиха
SKU
40442
-36%
Special Price MKD 754,00 Регуларна цена MKD 1.189,00
Табела на големини

Тежина: 0.4 kg.

Боја: Небесно сина

Материјал: Памук - 65 % Полиестер - 35 %

Тип на производ: Блуза

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Блуза - код 1645 - 1
  Блуза - код 1645 - 1
  Најниско MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 2. Блуза - код 9630 - 4 - небесно сина
  Блуза - код 9630 - 4 - небесно сина
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 3. Блуза - код 1454 - 1
  Блуза - код 1454 - 1
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 4. Блуза - код 6343 - 2 - небесно сина
  Блуза - код 6343 - 2 - небесно сина
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 5. Блуза - код 2133
  Блуза - код 2133
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
Слични производи
 1. Блуза - код 7706 - 4 - праска
  Блуза - код 7706 - 4 - праска
  Најниско MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
 2. Дамска тениска с принт в бежово - код 4462
  Маица - код 4462 - кремова
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 3. Маица - код 5754 - розова
  Маица - код 5754 - розова
  Special Price MKD 608,71 Регуларна цена MKD 898,71
 4. Јакна - код 4280 - 1 - небесно сина
  Јакна - код 4280 - 1 - небесно сина
  Најниско MKD 1.449,71 Регуларна цена MKD 2.029,71
 5. Палто - код 410
  Палто - код 410
  Special Price MKD 1.391,71 Регуларна цена MKD 1.971,71
 6. Фустан - код 4513 - кремова
  Фустан - код 4513 - кремова
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 7. Тениска с ефектно деколте и надпис в черно - 4257
  Маица - код 4257 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 8. Дамска тениска в масленозелено с надпис - код 2923
  Маица - код 2923 - 4
  Најниско MKD 405,71 Регуларна цена MKD 695,71
 9. Фустан - код 3200 - капучино
  Фустан - код 3200 - капучино
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 10. Кошула - код 3525
  Кошула - код 3525
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71