-36%

Блуза - код 412 - розова - Промоциja

Нема на залиха
SKU
40438
-36%
Special Price MKD 754,00 Регуларна цена MKD 1.189,00
Табела на големини

Тежина: 0.4 kg.

Боја: Розова

Материјал: Памук - 65% Еластан - 35%

Тип на производ: Блуза

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Блуза - код 9969 - розова
  Блуза - код 9969 - розова
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 2. Блуза - код 6343 - 4 - циклама
  Блуза - код 6343 - 4 - циклама
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 3. Блуза - код 0247 - пудра
  Блуза - код 0247 - пудра
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 4. Блуза - код 975 - розова
  Блуза - код 975 - розова
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 5. Блуза - код 300 - розова
  Блуза - код 300 - розова
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
Слични производи
 1. Маица - код 2990 - црвена
  Маица - код 2990 - црвена
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 2. Свободна дамска туника в черно - код 11671
  Туника - код 11671 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 840,71
 3. Изчистен дамски топ в червено - код 6469
  Топ - код 6469 - 2 - црвена
  Најниско MKD 405,71 Регуларна цена MKD 695,71
 4. Топ - код 1293 - виолетова
  Топ - код 1293 - виолетова
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 5. Фустан - код 11965 - кремова
  Фустан - код 11965 - кремова
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 6. Фустан - код 6258 - 4 - праска
  Фустан - код 6258 - 4 - праска
  Најниско MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 7. Блуза - код 9054 - бела
  Блуза - код 9054 - бела
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 753,71
 8. Атрактивна дамска блуза със зелени мотиви - код 6181
  Блуза - код 6181 - зелена
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 9. Код B528
  Код B528
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.101,71
 10. Фустан - код 6634 - црвена
  Фустан - код 6634 - црвена
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71