-36%

Блуза - код 412 - сиво - Промоциja

Нема на залиха
SKU
40440
-36%
Special Price MKD 754,00 Регуларна цена MKD 1.189,00
Табела на големини

Тежина: 0.4 kg.

Боја: Сиво

Материјал: Памук - 65% Полиестер-35%

Тип на производ: Блуза

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Блуза - код 11483 - 8 - сиво
  Блуза - код 11483 - 8 - сиво
  Најниско MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 2. Блуза - код 1539 - сиво
  Блуза - код 1539 - сиво
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 3. Блуза - код 8865 - сиво
  Блуза - код 8865 - сиво
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
Слични производи
 1. Фустан - код 2378
  Фустан - код 2378
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 2. Маица - код 4517 - виолетова
  Маица - код 4517 - виолетова
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
 3. Фустан - код 2949 - зелена
  Фустан - код 2949 - зелена
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.507,71
 4. Изчистен дамски топ в светлосиньо - код 11551
  Топ - код 11551
  Special Price MKD 318,71 Регуларна цена MKD 898,71
 5. Јакна - код 4949 - црвена
  Јакна - код 4949 - црвена
  Special Price MKD 2.696,71 Регуларна цена MKD 3.276,71
 6. Дамски топ с дантела в цвят пудра - код 2965
  Топ - код 2965 - пудра
  Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 695,71
 7. Комбинезон - код 7743 - ментол
  Комбинезон - код 7743 - ментол
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 8. Фармерки - код 2893 - црна
  Фармерки - код 2893 - црна
  Најниско MKD 1.015,00
 9. Дамска еластична пола от рипс в бежово 7/8 - код 4043
  Сукња - код 4043
  Special Price MKD 666,71 Регуларна цена MKD 1.246,71
 10. Комплет - код 5214 - 1 - црна
  Комплет - код 5214 - 1 - црна
  Најниско MKD 1.043,71 Регуларна цена MKD 1.623,71