-53%

Блуза - код 451 - бела - Промоциja

Нема на залиха
SKU
41400
-53%
Special Price MKD 377,00 Регуларна цена MKD 812,00
Табела на големини

Тежина: 0.4 kg.

Боја: Бела

Материјал: Полиамид - 95 % еластан - 5 %

Тип на производ: Блуза

Тип ръкав: Къс ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Блуза - код 11512 - бело
  Блуза - код 11512 - бело
  Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 2. Блуза - код 9917 - 3 - бело
  Блуза - код 9917 - 3 - бело
  Најниско MKD 405,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 3. Блуза - код 11499 - бело
  Блуза - код 11499 - бело
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 666,71
 4. Блуза - код 0533 - 2 - шарено
  Блуза - код 0533 - 2 - шарено
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 666,71
 5. Блуза - код 0533 - 1 - шарено
  Блуза - код 0533 - 1 - шарено
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 666,71
Слични производи
 1. Тренерки - код 5652 - 1 - виолетова
  Тренерки - код 5652 - 1 - виолетова
  Најниско MKD 1.884,71 Регуларна цена MKD 2.464,71
 2. Фустан - код 0506 - црна
  Фустан - код 0506 - црна
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 3. Јакна - код 0585 - црна
  Јакна - код 0585 - црна
  Најниско MKD 2.029,71 Регуларна цена MKD 4.639,71
 4. Блуза - код 4948 - црна
  Блуза - код 4948 - црна
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 1.362,71
 5. Код 7674
  Код 7674
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 6. Код B53 - 1 - бело
  Код B53 - 1 - бело
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 7. Блуза - код 4409 - 2 - темно зелена
  Блуза - код 4409 - 2 - темно зелена
  Најниско MKD 608,71 Регуларна цена MKD 1.188,71
 8. Код B73 - кафеава
  Код B73 - кафеава
  Special Price MKD 318,71 Регуларна цена MKD 608,71
 9. Фустан - код 1924 - праска
  Фустан - код 1924 - праска
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 10. Маица - код 845 - црна
  Маица - код 845 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71