-69%

Блуза - код 470 - зелена - Промоциja

Нема на залиха
SKU
39548
-69%
Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 1.246,71
Табела на големини

Тежина: 0.4 kg.

Боја: Зелена

Материјал: Памук - 95 % Ликра - 5 %

Тип на производ: Блуза

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Блуза - код 2535
  Блуза - код 2535
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 1.101,71
 2. Блуза - код 5582
  Блуза - код 5582
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 1.101,71
 3. Блуза - код 3099 - 4
  Блуза - код 3099 - 4
  Најниско MKD 405,71 Регуларна цена MKD 695,71
 4. Блуза - код 11515 - путер зелена
  Блуза - код 11515 - путер зелена
  Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 1.130,71
 5. Блуза - код 11517 - путер зелена
  Блуза - код 11517 - путер зелена
  Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 840,71
Слични производи
 1. Дамска риза в черно - код 7482
  Кошула - код 7482 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 2. Јакна - код 0266
  Јакна - код 0266
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 3. Код P97 - бело
  Код P97 - бело
  Special Price MKD 1.043,71 Регуларна цена MKD 1.623,71
 4. Дамско боди в светлосиньо от рипс с цип - код 2232
  Боди - код 2232
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 5. Блуза - код 6013 - розова
  Блуза - код 6013 - розова
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 985,71
 6. Код YX6811 - портокалова
  Код YX6811 - портокалова
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 7. Блуза - код 4145
  Блуза - код 4145
  Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 695,71
 8. Спортски комплет - код 11605
  Спортски комплет - код 11605
  Special Price MKD 1.652,71 Регуларна цена MKD 2.232,71
 9. Фустан - код 9560 - црна
  Фустан - код 9560 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 10. Код B156 - окер
  Код B156 - окер
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.275,71