-77%

Блуза - код 471 - црна - Промоциja

Нема на залиха
SKU
39171
-77%
Special Price MKD 290,00 Регуларна цена MKD 1.305,00
Табела на големини

Тежина: 0.4 kg.

Боја: Црна

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Блуза

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Блуза - код 2899 - 2 - црна
  Блуза - код 2899 - 2 - црна
  Најниско MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.188,71
 2. Блуза - код 11564 - црна
  Блуза - код 11564 - црна
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 724,71
 3. Блуза - код 5165 - црна
  Блуза - код 5165 - црна
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 869,71
 4. Блуза - код 4239 - црна
  Блуза - код 4239 - црна
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.246,71
 5. Блуза - код 6165 - 1 - црна
  Блуза - код 6165 - 1 - црна
  Најниско MKD 289,71 Регуларна цена MKD 724,71
Слични производи
 1. Фустан - код 1700 - бело
  Фустан - код 1700 - бело
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 2. Сако - код 21113 - бело
  Сако - код 21113 - бело
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 3. Топ - код 4463 - светло сина
  Топ - код 4463 - светло сина
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 4. Маица - код 1545 - 1 - бело
  Маица - код 1545 - 1 - бело
  Најниско MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 5. Код B8 - црвена
  Код B8 - црвена
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 6. Блуза - код 1645 - 2 - розова
  Блуза - код 1645 - 2 - розова
  Најниско MKD 405,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 7. Фармерки - код 1112 - сина
  Фармерки - код 1112 - сина
  Најниско MKD 1.362,71 Регуларна цена MKD 1.652,71
 8. Блуза - код 4204 - црвена
  Блуза - код 4204 - црвена
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 1.188,71
 9. Код B335 - црвена
  Код B335 - црвена
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.043,71
 10. Блуза - код 0643 - 2 - борда
  Блуза - код 0643 - 2 - борда
  Најниско MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71