-77%

Блуза - код 471 - црвена - Промоциja

Нема на залиха
SKU
40933
-77%
Special Price MKD 290,00 Регуларна цена MKD 1.305,00
Табела на големини

Тежина: 0.4 kg.

Боја: Црвена

Материјал: Памук - 95 % Ликра 5 %

Тип на производ: Блуза

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Блуза - код 8861
  Блуза - код 8861
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 2. Блуза - код 6343 - 3 - црвена
  Блуза - код 6343 - 3 - црвена
  Најниско MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 3. Блуза - код 4254 - црвена
  Блуза - код 4254 - црвена
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 4. Блуза - код 4269 - црвена
  Блуза - код 4269 - црвена
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.420,71
 5. Блуза - код 11564 - црвена
  Блуза - код 11564 - црвена
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 724,71
Слични производи
 1. Комплет - код 1254 - 3 - розова
  Комплет - код 1254 - 3 - розова
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 2. Елегантен дамски топ в бежово - код 5445
  Топ - код 5445
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 3. Фустан - код 6344 - пудра
  Фустан - код 6344 - пудра
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 4. Комбинезон - код 4199 - 2 - небесно сина
  Комбинезон - код 4199 - 2 - небесно сина
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 5. Код 92083 - црвена
  Код 92083 - црвена
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 6. Комплет - код 1933 - сиво
  Комплет - код 1933 - сиво
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 7. Блуза - код 1316 - црна
  Блуза - код 1316 - црна
  Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 695,71
 8. Блуза - код 1583 - 1 - бело
  Блуза - код 1583 - 1 - бело
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 9. Черна тениска с ефектен принт - код 4514
  Маица - код 4514 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 10. Блуза - код 6343 - 3 - црвена
  Блуза - код 6343 - 3 - црвена
  Најниско MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.014,71