-27%

Блуза - код 511 - бела - Промоциja

Нема на залиха
SKU
37471
-27%
Special Price MKD 754,00 Регуларна цена MKD 1.044,00
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Бела

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Блуза

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Кошула - код 5578 - 2 - бело
  Кошула - код 5578 - 2 - бело
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 2. Блуза - код 4348 - бело
  Блуза - код 4348 - бело
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 3. Блуза - код 2959 - бела
  Блуза - код 2959 - бела
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.043,71
 4. Блуза - код 4254 - бело
  Блуза - код 4254 - бело
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 5. Блуза - код 4268 - бело
  Блуза - код 4268 - бело
  Special Price MKD 782,71 Регуларна цена MKD 1.362,71
Слични производи
 1. Фустан - код 6947 - виолетова
  Фустан - код 6947 - виолетова
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 2. Тренерки - код 2625 - сиво
  Тренерки - код 2625 - сиво
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 3. Комплет - код 1295 - 7 - корали
  Комплет - код 1295 - 7 - корали
  Најниско MKD 1.188,71 Регуларна цена MKD 1.768,71
 4. Блуза - код 11632 - црна
  Блуза - код 11632 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 5. Фустан - код 3065 - жолта
  Фустан - код 3065 - жолта
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 6. Фустан - код 6331 - капучино
  Фустан - код 6331 - капучино
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 7. Код LS589 - портокалова
  Код LS589 - портокалова
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 8. Маица - код 2922 - бело
  Маица - код 2922 - бело
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 9. Спортски комплет - код 3733 - 2 - виолетова
  Спортски комплет - код 3733 - 2 - виолетова
  Најниско MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 10. Фустан - код 2915 - 1
  Фустан - код 2915 - 1
  Најниско MKD 492,71 Регуларна цена MKD 1.362,71