-60%

Блуза - код 513 - небесно сина - Промоциja

Нема на залиха
SKU
41063
-60%
Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
Табела на големини

Тежина: 0.4 kg.

Боја: Небесно сина

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Блуза

Тип ръкав: Дълъг ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Блуза - код 0629 - 3 - светло сина
  Блуза - код 0629 - 3 - светло сина
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 2. Блуза - код 1590 - 3 - небесно сина
  Блуза - код 1590 - 3 - небесно сина
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 3. Блуза - код 0308 - небесно сина
  Блуза - код 0308 - небесно сина
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 4. Блуза - код 8861 - 4 - светло сина
  Блуза - код 8861 - 4 - светло сина
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 5. Блуза - код 8861 - небесно сина
  Блуза - код 8861 - небесно сина
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
Слични производи
 1. Блуза - код 11500 - црвена
  Блуза - код 11500 - црвена
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 666,71
 2. Панталони - код 2993 - 1 - црна
  Панталони - код 2993 - 1 - црна
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 3. Кошула - код 0633 - 2 - црна
  Кошула - код 0633 - 2 - црна
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 4. Блуза - код 40222 - црна
  Блуза - код 40222 - црна
  Special Price MKD 608,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 5. Код 5350 - бело
  Код 5350 - бело
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 6. Блуза - код 2771 - 5 - пудра
  Блуза - код 2771 - 5 - пудра
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 7. Блуза - код 280 - црна
  Блуза - код 280 - црна
  Special Price MKD 696,00 Регуларна цена MKD 986,00
 8. Фустан - код 1426 - светло сива
  Фустан - код 1426 - светло сива
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 9. Фустан - код 1429 - светло сина
  Фустан - код 1429 - светло сина
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 10. Фустан - код 2583 - шарена
  Фустан - код 2583 - шарена
  Special Price MKD 1.101,71 Регуларна цена MKD 1.681,71